سلام و عرض ادب دارم خدمت شما بازدیدکننده ی محترم خونه نشین

وب سایت خونه نشین توسط فرشید جعفری ساخته شده و مدیریت می شود.ما در اینجا قصد داریم مقالات و آموزش های در زمینه های دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای آنلاین آموزش دهیم.

چگونگی راه اندازی وب سایت خونه نشین

من فرشید جعفری متولد مرداد ماه ۱۳۷۳ هستم. علاقه بسیار زیاد من به درآمد از طریق کسب و کار اینترنتی باعث شد که از سال ۱۳۹۰ شروع به راه اندازی فروشگاه های اینترنتی مختلف کنم. و همواره در این راه تجربه های زیادی کسب کرده ام. و چندین و چند سال به دوستان و اطرافیان خود کمک کرده ام که آن ها نیز کسب و کار خود را به سمت کسب و کار اینترنتی بیاورند و خیلی از آن ها به دلیل کمک های که من به واسطه حرفه و تجربه ای که داشتم موفق بوده اند.

خب زمینه های فعالیتی که من کار کرده ام متفاوت است از برنامه نویسی انواع زبان های مختلف از سی شارپ تا جاوا و سی پلاس که برنامه نویسی ویندوزی می باشد تا برنامه نویسی با زبان های پی اچ پی و ASP و HTML و بوت استرپ و خیلی چیزهای دیگر که تست کرده و کار کرده ام. همه ای اینا در کمک به بالا کشیدن خودم در کسب و کارهای اینترنتی به من کمک کرده است اما بدون این ها هم می توان موفق بود.

بعد از مدت ها من همین چند وقت پیش(سال ۱۳۹۸) تصمیم گرفتم به دلیل ضعف های که در آموزش های فارسی پیدا می شود بیایم و تخصصی که در این چند سال به صورت عملی و تئوری یاد گرفته ام را در اختیار دوستان قرار دهم. آموزش های ما از قدم های صفر شروع می شود و تا مراحل پیشرفته نیز ادامه دارد. بنده سعی می کنم که تمامی آموزش های که در فروشگاه خونه نشین قرار می دهم را خودم پشتیبانی کنم.

درباره فرشید جعفری بیشتر بدانید :

لیسانس کامپیوتر – مهندسی تکنولوژی نرم افزار

مسلط به زبان های برنامه نویسی HTML,CSS,PHP,C#.NET,ASP,JAVA

مسلط به سیستم سایت ساز وردپرس

توسعه کسب و کار از طریق شبکه های اجتماعی

بازاریابی و تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی

لینک بیلدینگ و بهینه سازی سایت

مشاوره در خصوص راه اندازی کسب و کار آنلاین

مسلط به دیجیتال مارکتینگ

مشاور و مدرس بازاریابی و راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی

اگر مایل به ارتباط با فرشید جعفری (مدیریت خونه نشین دارید ) هستید می توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید.

یا با شماره ۰۹۳۹۴۰۸۲۲۱۱ تماس بگیرید.