بهترین سایت دانلود عکس

دانلود تصاویر رایگان

استفاده از تصاویر مناسب در ارائه مقاله‌ها بسیار حائز اهمیت است. در واقع در مقاله ها این تصاویر هستند که با ما صحبت می‌کنند.داشتن تصاویر با کیفیت و مرتبط جذابیت چشمگیری به سایت شما می‌دهد که علاوه بر جذب کاربران، تصاویر به سئوی سایت شما کمک می‌کند. امروز می‌خواهیم ۳۰ تا از بهترین سایت های  دانلود عکس را برای استفاده تجاری شما معرفی کنیم.

۱-Pixabay

سایت pixabay
دانلود تصاویر رایگان

Pixabay   یکی از برترین سایت‌های دانلود عکس می‌باشد که شما می‌توانید در این سایت وارد شوید و در کادر جستجو تصاویر خود را جستجو کنید و سپس دانلود و تغییرات مورد نظر خودتون رو روی عکس اعمال کنید و ازش استفاده کنید.

۲-Freepic

سایت FreePic
دانلود رایگان تصاویر

Freepic طیف گسترده‌ای از تصاویر را ارائه می‌دهد. که برای طراحان وب، مجلات، بنرها و… مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این سایت معجزه تصاویر زیبا را احساس خواهید کرد.

۳-Unsplash

سایت unsplash
دانلود رایگان تصاویر

Unsplash ابتدا به عنوان یک وبلاگ ساده شروع به کار کرد و اکنون به یک انجمن بزرگ از تصاویر صنعتی تبدیل شده است. می‌توانید از طیف گسترده عکس ها به صورت رایگان استفاده کنید.

۴-Pexels

سایت pexels
سایت رایگان تصاویر

Pexels ممکن است به اندازه‌ای سه سایت قبلی گسترده نباشد اما حدود سی‌هزار عکس باکیفیت در این سایت وجود دارد که شما می توانید از آن برای استفاده‌های گوناگون خود از آن بهره ببرید.

۵-Flickr

سایت flickr
دانلود تصاویر رایگان

Flickr اساساً یک بستر مدیریت عکس آنلاین است. که حدود ۱۰ میلیارد تصاویر با اندازه‌های متفاوت می‌توانید استفاده کنید.

۶-Kaboompics

سایت kaboompics
دانلود تصاویر با کیفیت رایگان

Kaboompics برای به دست آوردن عکس های Lifestyle و سبک های گوناگون دیگر می‌توانید از این وب‌سایت استفاده کنید.

۷-LibreShot

سایت LiberShot
سایت های دانلود عکس رایگان

LibreShot سایتی است که توسط مارتین وورل اداره می‌شود و کلیه آثار عکاسی خود را بارگذاری می‌کند و شما می‌توانید از این آثار هنری زیبا به طور رایگان استفاده کنید.

۸-SplitShire

سایت spliteshire
عکس و تصاویر رایگان

تصاویر بهینه شده می تواند به بهبود فعالیت های سایت شما کمک کند این وب‌سایت تصاویر بهینه شده را برای بهتر کردن سئو سایت شما ارائه می‌دهد.

۹-FreeJPG

سایت freejpg
دانلود تصاویر با فرمت JPG

همانطور که از نام آن پیداست به صورت رایگان تصاویر زیادی با فرمت JPG  در اختیار شما قرار می‌دهد.می توانید از کتابخانه بزرگ تصاویر این سایت استفاده کنید. همچنین می توانید براساس رنگ نیز جستجو کنید.

۱۰-PixaOcean

سایت pixaocean
تصاویر رایگان با کیفیت

این سایت توسط گروه کوچکی از مردم که عاشق عکاسی هستند پشتیبانی می‌شود.کلیه تصاویر موجود می‌تواند برای استفاده در وب‌سایت‌ها، مقالات، بنرها استفاده شود.

۱۱-Realistic Shots

سایت realistic
دانلود عکس رایگان

Realistic Shots دارای طیف وسیعی از تصاویر رایگان است که در اختیار عموم مردم قرار می‌دهد. عکس ها را در چندین دسته مانند معماری ، طبیعت ، مردم ، مسافرت و فناوری پیدا کنید. همچنین ، سایت هر هفته حدود ۷ تصویر جدید بارگذاری می کند ، بنابراین همیشه چیز جدیدی در دسترس است.

۱۲-Snapwire Snaps

سایت snapwire
دانلود عکس های رایگان

با مجموعه‌ای بیش از ۲۰۰ هزار عکس که توسط عکاسان با استعداد از سراسر جهان گرفته شده است. این تصاویر برای اشتراک در صفحات اجتماعی بهینه شده‌اند. بهترین ویژگی این سایت این است که شما می‌توانید کیفیت تصاویر را به صورت دستی انتخاب کنید.

۱۳-Life Of  Pix

سایت lifeofpix
دانلود رایگان تصاویر با کیفیت

یک وب‌سایت است که توسط جمعی از عکاسان عالی اداره می‌شود. همه‌ی تصاویر از کیفیت بالایی برخوردار هستند که به دسته بندی‌های مختلفی تقسیم شده برای دسترسی سریع‌تر تا به شما در یافتن سریع‌تر تصاویر کمک کند.

۱۴- Skitterphoto

سایت skitterphoto
عکس‌های رایگان

یک وب‌سایت عکاسی نسبتاً جدید است که توسط دو دوست اداره می‌شود که خودشان عکاس هستند. این دو دوست که از نبودن عکس‌های باکیفیت در اینترنت رنج می‌بردند تصمیم به ساخت این وب‌سایت گرفتند.

۱۵- Public Domain Archive

 عکس های public
دانلود تصاویر

مکان مناسبی برای یافتن آرشیوی عظیمی از تصاویر است.تصاویر مدرن زیادی در این سایت وجود دارد.علاوه‌براین این وب سایت هر هفته بروز می‌شود.

۱۶-Gratisography

سایت gratisography
تصاویر عجیب

مکان مناسبی برای جمع‌آوری برخی از تصاویر رایگان با کیفیت بالا می‌باشد. اگر به دنبال تصاویر عجیب و غریب می باشید این وب‌سایت به شما کمک می‌کند.

۱۷-DesignersPics

سایت designerspic
تصاویر زیبا

این سایت با تصاویر متنوع و در دسته‌بندی‌های مختلف در دسترس می‌باشد. که می‌توانید از این عکس‌ها به صورت رایگان استفاده کنید.

۱۸-Burst

سایت Burst
تصاویر خارق العاده

وب‌سایت دیگری است که در بین وبلاگ نویسان و صاحبان وب‌سایت بسیار مشهور است. تصاویر را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

۱۹- Free Nature Stock

سایت free
عکس های جذاب رایگان

سایتی پر از عکس‌های رایگان طبیعت، یکی از رایج‌ترین انواع عکس‌های که مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۲۰- Picography

سایت picography
دانلود عکس های جذاب

سایتی است پر از تصاویر باکیفیت که قابلیت ویروسی شدن در شبکه‌های اجتماعی را دارد. تصاویر خلاقانه‌ی زیادی در این سایت وجود دارد.

۲۱- Magdeleine

سایت magdeleine
تصاویر جذاب رایگان

مجموعه‌ای از تصاویر چشم‌نواز، با رابط کاربری فوق‌العاده طراحی شده است.که با رزولیشن بالا ارائه می‌شود.

۲۲- Stockfied

وب سایت stockfied
وب سایتی برای تصاویر رایگان

این سایت توسط دو هندی اداره می‌شود که عکس‌های رایگان با کیفیت ارائه می‌دهند.

۲۳- StockSnap

سایت stocksnap
عکس زیبا رایگان

یک وب‌سایت دارای تصاویر مناسب است که ارزش استفاده کردن از آن را دارد.به راحتی می‌توانید عکس‌های رایگان خود را با چند کلیک پیدا کنید.

۲۴- Travel Coffee Book

سایت TravelCofeeBook
کافه عکس

سایتی است پر از عکس‌های مسافرتی است. کافی است به پایین سایت مراجعه کنید تا نقاط مختلف جهان را ببینید. شما می‌توانید عکس ها را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

۲۵- Shutteroo

سایت shutteroo
عکس های جالب رایگان

این سایت نیز عکس‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بصورت رایگان از آن‌ها استفاده کنید.

۲۶- isorepublic

سایت isorepublic
عکس های کسب و کار

بیش از صد صفحه تصاویر با کیفیت شما را حیرت زده خواهد کرد. از تصاویر زیبا مربوط به کسب‌و‌کار گرفته تا منظره‌های زیبا همه را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

۲۷- foodiesfeed

سایت foodsfeed
عکس های صنایع غذایی

همانطور که از نام وب‌سایت پیداست تصاویر مربوط به پخت‌وپز وصنایع غذایی را در اختیار شما قرار می‌دهد.اگر دارای کسب‌وکار رستوران و مرتبط با صنایع غذایی هستید این وب‌سایت برای شما ساخته شده است.

۲۸- Visual Hunt

سایت visualhunt
عکس های فانتزی

این وب‌سایت در ارائه عکس‌های فانتزی فوق‌العاده عمل کرده است. می‌توانید وارد سایت شوید و عکس‌ها را دانلود کنید و مورد استفاده قرار دهید.

۲۹- stokpic

سایت stocpic
عکس های رایگان سواحل

دارای مجموعه متفاوتی از عکس‌های زیبا که به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌دهد. که بیشتر تصاویر از سواحل، عکس‌های غذایی و افراد می‌باشد.

۳۰- IM Free

سایت imfree
تصاویر افراد

وب‌سایتی جالب از تصاویر مخصوص که می‌توانید عکس‌های زیبای که در این وب‌سایت هستند را دانلود کنید و از آن‌ها به صورت رایگان استفاده کنید.

خب اینم از مقاله بهترین سایت های دانلود عکس که در اختیار شما دوستان قرار دادیم. با کامنت گذاشتن ما را خوش‌حال کنید.مقالات دیگر سایت خونه نشین را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *