کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت به معنی این می باشد که شما بتوانید از طریق ابزارهای که در دنیای مجازی در اختیار عموم قرار گرفته است درآمدزایی کنید.

خب چرا باید به فکر کسب درآمد اینترنتی باشیم؟

دلایل زیادی وجود داره که ما در اینجا به چندتاش اشاره میکنیم:
۱-به هیچ مکان فیزیکی وابسته نیستید.
برای اینکه شما از اینترنت کسب درآمد کنید به مغازه و اجاره و رهن دادن نیازی ندارید نهایتا یه هاست و دامنه بخواید که میشه ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان.
۲-برای شروع نیاز به سرمایه زیادی ندارید.
خب همان طوری که گفتم زیاد نیاز به صرف هزینه زیادی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین ندارید با کمتر از یک میلیون تومان شما می توانید کسب و کار خودتون رو راه اندازی کنید.
۳-بستر کار در اینترنت به زمان وابسته نیست.
خب مهم نیست چه زمانی از شبانه روز هستید چون مخاطبان شما ۲۴ ساعته می توانند از شما خرید کنند و شما کسب درآمد کنید.
۴-به صورت ۲۴ ساعته می توانید درآمد کسب کنید.
مزیت اصلی کسب و کار آنلاین همینه که حتی وقت های که شما خواب هستید باز درآمد دارید.
۵-جای پیشرفت درآن بسیار زیاد است.
و اینکه دنیا روزبروز داره به سمت کسب و کارهای اینترنتی کشیده می شود و هرروز و هر دقیقه داره بیشتر و بیشتر پیشرفت میکنه.
و صد ها و صد دلیل دیگر نیز می تواند وجود داشته باشد که شما را مجاب کند که به سمت و سوی کسب و کارهای آنلاین بکشاند.

کسب درآمد از طریق اینترنت چگونه است؟

کسب درآمد از طریق اینترنت
پول سازی در کسب و کار آنلاین

خیلی ها تبلیغات های میبینند که درآمد در خانه در کمتر از ۵ روز و امثال این تبلیغات که اگر نگوییم همه ی آن ها کلاه برداری می باشد ۹۰ درصد آن ها فقط به فکر خالی کردن جیب های شما هستند. و خیلی ها از این طریق می خواهند وارد کسب و کار آنلاین شوند و شکست می خورند و فکر می کنند که دیگر تمام است و تماما دروغ می باشد.
کسب و کار اینترنتی به این صورت نیست اتفاقا بیشتر اوقات برای رسیدن به درآمد وقت بیشتری می برد.بستگی به زمینه کاری که در وب انتخاب کرده اید متفاوت می باشد.

کسب درآمد اینترنتی مطمئن چگونه است؟

برای اینکه شما یک درآمد اینترنتی مطمئن داشته باشید به یک استراتژی محکم نیازمند هستید که کسب و کار شما ادامه داشته باشد و بتوانید برای مدت ها از آن سود داشته باشید.
وقتی شما با اصول و قوائد پیش برید می تونید برای مدت ها از اعتیار خود استفاده کنید و درآمد داشته باشید.

آیا کسب درآمد از اینترنت نیاز به سایت دارد؟

قطعا همانطور که راه های کسب درآمد را در بالا به شما گفتیم اینطور نیست. اما داشتن سایت مزیت های زیادی دارد:
۱-به شما و کسب و کارتان اعتبار می بخشد.
۲- در درازمدت امکان کسب درآمد بیشتر را به شما می دهد.
شاید به نظرتان بیاید که طراحی یک سایت کار دشواری باشد اما اینطور نیست و شما به سادگی می توانید از طریق سایت سازهای نظیر وردپرس به سادگی و بدون نیاز به کد نویسی سایت خود را به صورت کاملا حرفهای راه اندازی کنید. کافی است در گوگل بنویسید آموزش راه اندازی سایت با وردپرس.

چقدر زمان میخواد که به درآمد برسم؟

خب این سوالی که اکثر کسانی که می خوان کسب و کار اینترنتی رو راه اندازی کنند براشون پیش میاد؟
اما واقعا نمی توان پاسخ واضحی به آن داد من خودم از طریق یکسری وب سایت های که دارم کمتر از ۴۰ روز شروع به درآمد زایی کردم و بعضی هاشون ۶ ماه و حتی یکسال طول کشیده.
بستگی به حوزه کاری شما و پشتکار و ایده های که دارید هر کدام متفاوت می باشد.

بهترین روش کسب درآمد خانگی چیست؟

خب در کسری از ثانیه می توانم جواب این سوال را به تک تک شما بدهم. بهترین روش کسب درآمد خانگی علاقه ای شماست ببینید شما باید در زمینه ای که به آن علاقه دارید بروید که بتوانید با علایق خود بهترین درآمد ها را کسب کنید و این واقعا شعار نیست.
اگر عاشق هنر هستید سمت کارهای هنری بروید اگر عاشق آموزش هستید سمت تولید محتوا بروید و…

پول درآوردن از اینترنت با گوشی

خب امروزه گوشی ها نقش مهمی در کسب درآمد دارند شما می توانید با همین گوشی های موبایلخود شروع به کسب درآمد کنید.
با استفاده از تولید محتوا از طریق همین گوشی های موبایل می توانید شروع به کسب درآمد کنید. می توانید مقاله آموزش تولید محتوا با موبایل را مطالعه کنید.

راه های کسب درآمد از طریق اینترنت

کسب درآمد از اینترنت به طرق گوناگون امکان پذیر است و ما در اینجا می خواهیم چندین روش کسب درآمد را به شما بگویم.

۱-کسب درآمد از طریق وب سایت

کسب درآمد از طریق وب سایت
درآمد وب سایت

یعنی اینکه شما یک سایت طراحی کنید (حالا یا خودتان اینکار را انجام دهید یا به دیگران بسپارید) و شوع به کسب درآمد کنید از چه طریق؟
۱-تبلیغات
در زمینه ی که دوست دارید شروع به تولید محتوا کنید و بعد از مدتی که تعداد مخاطبین سایت شما افزایش پیدا کرد شروع به تبلیغات کنید.
۲-فروش محصولات آموزشی
در زمینه ی که متخصص هستید شروع به تولید محتوا کنید و با اصول بازاریابی دیجیتال کم کم مخاطبان را جذب کنید و شروع به فروختن محتواهای آموزشی خود کنید این محتوا ها می تواند به صورت صوتی،تصویری و یا متنی و هر نوعی که می توان آموزش داد
۳-خدمات
به این معنی که یکسری خدماتی که می توانید ارائه کنید را به مشتری ها بگویید و از طریق آن سفارشات را انجام دهید.
۴-فروشگاه اینترنتی
فروشگاه های اینترنتی زیادی در سطح وب وجود دارد که درآمد های فوق العاده ای دارند پس شما هم می توانید شروع کنید و گوشه ای از بازار را در دستان خود بگیرید.
۵-مشاوره
در زمینه ای که تخصص دارید می توانید به دیگران مشاوره داده و پول های خوبی نیز در مشاوره دادن هست و کار آنچنان سختی نمی باشد.
۶- کسب درآمد اینترنتی از سایتهای خارجی
خب شاید بتوان معروف ترین سایت کسب درآمد اینترنتی را یوتیوب دانست شما اگر بتوانید فیلم های جذابی را درست کنید و در یوتیوب پخش کنید و تعداد فالور های شما زیاد شود می توانید از طریق تبلیغاتی که در کلیپ ها یوتیوب می گذارد کسب درآمد کنید.

۲-کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی

کسب و کار در شبکه های اجتماعی
کسب درآمد از رسانه های اجتماعی

امروزه شبکه های اجتماعی دیگر فقط برای سرگرمی نمی باشد و خیلی ها از طریق همین شبکه های اجتماعی درآمد های چشمگیری دارند که هر کسی می تواند از آن ها کسب درآمد کند
از چه راه های می توان توسط شبکه های اجتماعی کسب درآمد اینترنتی داشت؟
۱-تولید محتوا
می توانید با استفاده از تولید محتوا کاربران را به صفحه خود جذب کنید و آن ها شما را دنبال کنند بعد از اینکه تعداد کاربران شما افزایش یافت شروع به تبلیغات کنید و درآمد های هنگفتی در روز به دست آورید.
۲-مدیریت شبکه های اجتماعی
بیاید و برای شرکت های که کارشان به شبکه های اجتماعی مرتبط هست محتوا تولید کنید و شبکه های اجتماعی آن ها را مدیریت کنید.
۳-خرید و فروش
یکسری اجناس را در شبکه های اجتماعی بگذارید و تبدیل به فروشگاه کنید و از این طریق کسب درآمد کنید.
۴-محتوا برای دیگران تولید کنید
به کسانی که تعداد زیادی کاربر دارند پیشنهاد تولید محتوا دهید و به ازای محتواهای تولیدی خود از آن ها پول بگیرید.
۵-خدماتی ارائه دهید
خب خیلی ها هستند که خدماتی که دارند را از طریق شبکه های اجتماعی پخش می کنند و مشتری های زیادی را قانع می کنند تا از این طریق از خدمات آن ها استفاده کنند.

۳- کسب درآمد از طریق فریلنسر شدن

خب شما می توانید از طریق چیزهای که بلد هستید کسب درآمد کنید یکی کار با فتوشاپ رو می دونه و میتونه طراحی کنه یکی برنامه نویسی یکی دیجیتال مارکتینگ و خیلی چیزهای دیگر شما کافیه تو خونه بشینید و از طریق سایت های که سفارش می گیرند و به شما می دهند که انجام دهید کسب درآمد خانگی کنید به همین سادگی.
خب تعداد و روش های که می توانید از اینترنت پوا در بیاورید به اندازه موهای سرتان می باشد!(البته اگر کچل نباشید)

برای موفقیت به چیزهای نیاز داریم؟

بنظر من برای موفقیت چه در زندگی و چه در کسب وکار باید یکسری قوانین رو رعایت کرد پس کسب و کار آنلاین نیز از این قاعده خارج نیست.
۱-باور
شما باید به کسب و کار آنلاینی که راه انداخته اید باور قلبی داشته باشید و بعد از چند مدت دلسرد نشوید ونگویید کسب درآمد اینترنی برای من ساخته نشده است. وقتی باور قلبی داشته باشید به راحتی به پیروزی می رسید.
۲-خود تلقینی
برای اینکه در مسیر این کسب و کار کم نیاورید همیشه خود را در آنجایی که می خواهید در این کسب وکار ببینید تصور کنید تا سیرینی این تصور شما رو از ناامیدی دور کنه.
۳-پشتکار
کسب درآمد اینترنتی برخلاف تصور عموم کار آسانی نیست و به پشتکار نیاز دارد اگر شما آدم سرسختی نیستید به شما توصیه می کنم که به فکر شغل دیگری باشید.
۴-صبر
برای اینکه جواب زحمت های خود را ببینید باید صبر داشته باشید و تحمل کنید خیلی از افراد بوده اند که یک گام با موفقیت فاصله داشته اند اما به دلیل صبور نبودن شکست خورده اند.

کارهای که باید برای سایتمان انجام دهیم تا به درآمد برسد؟

برای اینکه سایت شما به درآمد برسد باید یکسری از اصول رو رعایت کنید اینکه شما با بهینه سازی سایت آشنا باشید که خیلی ها اون رو با نام سئو می شناسند هر چه که سایت شما و خدماتی که ارائه می دهد هم خوب باشه تا وقتی که دیده نشه فایده ای ندارد.
خب حالا چکار کنیم؟
خیلی راحت یا شروع به یادگیری کنید یا اینکه سایت رو به متخصص اینکار بسپارید. هرچند که توصیه من این است که خودتان یاد بگیرید چون یکسری اصول و قوائد وجود دارد که سخت هم نیست و باید بدانید و آن ها را رعایت کنید.

اشتباهات که باید قبل از شوع کسب و کار بدانید؟

خیلی ها قبل از ورود به دنیای کسب درآمد های اینترنتی در رویاهای خودشون هستند و شکست های که وجود دارده را نمیبینند.
۱- گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی
اگر نتوانید صبور باشید شکست می خوردید نه در اینجا بلکه در تمام مراحل زندگی خود.
۲-اینترنت برای تنبل هاست
خیر این یک تصور اشتباه است چون واقعا درآمد زایی در فضای مجازی کاری دشوار و طاقت فرساست در خیلی از موارد
۳-نیاز به تخصص ندارد
اتفاقا برعکس تمام کارهای که باید انجام دهید باید تخصص داشته باشید از تبلیغات و کارهای دیجیتال مارکتینگ وب سایت شما تا فروش و خدماتی که عرضه می کنید نیاز به تخصص دارد.

رقیبان خود را بررسی کنید

بررسی و آنالیز رقیبان
بررسی سایت های ریگر

قبل از اینکه وارد حوزه کاری خودتون بشید برید و رقیبانی که وجود دارند رو آنالیز کنید چون خیلی بهتون کمک می کنه اون ها مسیر هاشون رو رفتن آزمون و خطاها را انجام دادن و می توانند شما رو به سریع تر رساندن به کسب درآمد اینترنتی کمک کنند.

نتیجه

امیدوارم که شما هم جز کسانی باشید که قصد ورود کسب و کار آنلاین را دارید چون واقعا لذت بخشه و به تمام کسانی که مقاله کسب درآمد اینترنتی رو خوندن از ته دلم توصیه میکنم که هرچه سریع تر وارد این حوزه شیرین بشن تا بدونن چقدر لذت بخشه.
ناامید نشید هر کاری سختی خودش رو داره. اما این رو همه جا گفتم و اینجا باز تکرار می کنم تا وقتی به شما سخت میگذره که اولین درآمد از طریق وب سایت به جیب شما بیاد تمام خستگی و زحمتی که کشید رو فراموش می کنید و لذت می برید از مسیری که طی کرده اید.
حتما مقالات دیگه سایت رو هم بخونید و اینکه کامنت یادتون نره حتما کامنت بذارید و ما رو دلگرم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *